-->

Anielskie oczy według Makeup Revolution cz.2

Poprzednia recenzja "Eyes like Angels Flawless" Makeup Revolution mogła sugerować, że w tej serii jest więcej niż jedna paleta cieni. I to oczywiście prawda. Kolejną paletą jaką chciałabym opisać jest paleta, która nazywa się po prostu "Eyes like Angels".

Paletę wybrałam sobie na mikołajkowy prezent od Mamy. Nie ukrywam, że oczekiwałam jej z dużą niecierpliwością, gdyż wyjątkowo darowałam sobie oglądanie swatchy w sieci i poszłam na żywioł. Poza tym bardzo spodobały mi się makijaże wykonane właśnie tą paletą przez jedną z dziewczyn na facebookowej grupie "Sztuka makijażu". Po zakupie neutralnej palety "Flawless" chciałam coś mocno kolorowego i się nie zawiodłam.

Oto kilka zdjęć palety:

Wszystkie cienie są perłowe, satynowe, z drobinkami, czyli generalnie błyszczące. Jest jeden matowy cień i jest to widoczny na zdjęciu bezpośrednio powyżej ostry róż.

Paleta nadaje się praktycznie dla każdego. Cienie można dobrać do koloru oczy oraz do okazji. Mamy tu kilka odcieni niebieskiego, różu, fioletu, jest świetny pomarańczowy cień, który pięknie wydobędzie niebieski kolor tęczówki. Jest też kilka odcieni zieleni, zarówno żywa zieleń, jak i bardziej stonowana oliwkowa. Do dziennego makijażu warto wykorzystać kilka odcieni beżu, kawy z mlekiem, grafitu i delikatnego srebra. Na pewno rewelacyjnie sprawdzą się w wakacyjnych makijażach, bo bardziej nasycone kolory będą wyglądały doskonale przy opalonej skórze, ale sprawdzą się też u bladziochów.

Jak zwykle wszystkie cienie mają swoje nazwy wydrukowane na przeźroczystej folii dołączonej do opakowania. Mnie najbardziej ujęły morski Aqua Dream, różowo-bordowy Sophisticated Pink oraz bardzo delikatny Peach Cream. To tylko kilka kolorów, które zawiera ta fantastyczna paleta.

Sądzę, że obie palety można spokojnie ze sobą łączyć, używający palety "Flawless" jako bazy i do blendowania cieni. Kolorowa paleta "Eyes like Angels" podbiła moje serce i jestem bardzo szczęśliwa, że znalazła się w moich zbiorach. Na pewno jeśli uda mi się coś fajnego nią namalować to podzielę się zdjęciami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger