-->

Czy pudrem można umyć twarz?

Razem z ShinyBox z października 2014 otrzymałam puder do mycia twarzy firmy Yasumi. Jako, że musiałam najpierw wykorzystać swoje olejki do mycia i dopiero wypróbować ten puder to recenzja pojawia się dopiero teraz.

Puder prezentuje się tak:Opakowanie ma 50 ml, więc jest raczej małe i bardzo lekkie. Brak na nim opisanego składu, co może przeszkadzać wielu osobom w tym mnie, bo lubię wiedzieć czego używam.

Jeśli chodzi o stosowanie i działanie to zwilżamy twarz i dłonie, nasypujemy na nie trochę tego pudru i pocieramy aż wytworzy się piana, a następnie aplikujemy na twarz. Puder dobrze zmywa wszystkie zanieczyszczenia i resztki makijażu. Jest to jednak kosmetyk raczej do sporadycznego stosowania, bo bardzo mocno wysusza. Absolutnie nie polecam stosowania dwa razy dziennie. Raz dziennie jeszcze jakoś moja skóra zniosła, ale jak zachęcona dobrym rezultatem, czyli pozbycie się zanieczyszczeń i zwężeniem porów, przez kilka dni stosowałam puder dwa razy dziennie to bardzo przesuszył mi skórę.

Pomysł fajny, na pewno super rozwiązanie dla osób, które sporo podróżują i nie mają za dużo miejsca w bagażu. Ja pozostanę przy sporadycznym używaniu, zwłaszcza w okresie zimowym.

1 komentarz:

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger