-->

Witamy w raju, czyli paleta Sleek Garden of Eden

Jedną z najczęściej wybieranych palet Sleeka, poza Au naturel i Oh so special jest właśnie paleta Garden of Eden. Mnie się ta paleta kojarzy z wiosną i jesienią, ze względu na jej kolorystykę. Paletka prezentuje się tak:
A tak wyglądają swatche:Gates of Eden rozpoczyna górny rząd cieni. Jest to takie złoto z domieszką brązu. Bardzo ładny, perłowy cień. Pasuje do każdego koloru oczu. Kolejny Eve's Kiss to delikatny róż z domieszką fioletu, o perłowym wykończeniu. Jakościowo również bardzo dobry. Paradise on Earth to perłowy brudny fiolet z domieszką brązu o rewelacyjnej pigmentacji. Python ma w sobie więcej brązu niż fioletu i również perłowe wykończenie. Następny jest mat z drobinkami o nazwie Forbidden. Pigmentacja niezła, a kolor również z pogranicza brązu/fioletu. Ostatni w tym rzędzie jest matowy cień Flora, o dobrej pigmentacji. Ten cień także utrzymany jest w fioleto-brązowej tonacji.

Dolny rząd zaczyna się od matu z drobinkami o nazwie Entwined. Tonacja kolorystyczna podobna do wcześniejszych cienie, pigmentacja dość przyzwoita. Adam's Apple to początek cieni w różnych odcieniach zielonego. Ten cień jest matowy, o raczej kiepskiej pigmentacji, a odcień to pistacja. Fig ma również odcień wpadający w pistacjowy, ale że jest to cień perłowy to jakość jest dużo lepsza. Evergreen to perła, o pięknym intensywnym i raczej chłodnym odcieniu zieleni. Fauna to mocny, perłowy szmaragdowy odcień. Ostatni cień Tree of Life to bardzo ciemna zieleń o matowym wykończeniu. Kolor jest dość podobny do ciemnego matu w palecie V2.

Nie dziwię się popularności tej palety. Cienie są bardzo dobrej jakości, o dość naturalnych kolorach i bardzo dobrze się z nimi pracuje. Jak dla mnie to lepiej się sprawdzi u osób z chłodnym typem urody, bo większość cieni utrzymana jest w dość zimnej tonacji.

3 komentarze:

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger