-->

Stopy jak nowe, czyli SPA do stóp z marcowego ShinyBox

Wczoraj był post na temat marcowego pudełka ShinyBox (KLIK), a już dzisiaj mogę zrecenzować jeden z produktów znajdujących się w tym pudełku. Na pierwszy ogień idą skarpetki do stóp firmy Świat Pharma.

Pudełko wygląda tak:


Produkt ma zapewnić nam idealną regenerację i odżywienie skóry stóp. Zawiera masło shea, olejek z drzewa herbacianego oraz miętę pieprzową. Właśnie ta miętę najbardziej czuć jak tylko otworzy się opakowanie. Zapach jest zdecydowanie intensywny.

Produkt ma formę plastikowych woreczków z gazą albo jakimś podobnym materiałem, który jest nasączony wymienionymi wcześniej substancjami. Woreczki mają niby przypominać skarpetki. Mnie się bardziej skojarzyły z nakładaniem folii albo reklamówki jak sobie coś stłuczemy i nakładamy bandaż z płynem Burowa, a na to folię żeby nic nie zamoczyć. Dodatkowo do woreczków dodane są paski taśmy do szczelnego zaklejenia "skarpetek".

Myjemy stópki, dokładnie osuszamy, nakładamy "skarpetki", szczelnie zaklejamy i chlupoczemy sobie 20-30 minut. Tak, chlupoczemy, bo wrażenie jest chodzenia w butach wypełnionych wodą. Mnie to dość średnio pasuje, ale skoro SPA to powinnyśmy leżeć i wypoczywać.

Po przewidzianym czasie, woreczki ściągamy i resztę substancji wmasowujemy w stopy.

Efekty? Stopy są naprawdę mocno wygładzone, suche miejsca nawilżone i efekt się utrzymuje jeszcze jakiś czas. Sądzę, że stworzenie kombo skarpetki złuszczające+nawilżające byłoby absolutną rewelacją. Mnie dodatkowo pomogło na bolącą piętę. 

Byłam sceptycznie nastawiona, a do tego produktu na pewno wrócę, bo ma swoje efekty.

7 komentarzy:

 1. Ja nie przepadam za takiego rodzaju SPA dla nóg, ale chętnie bym wypróbowała :] Może i mi też pomoże :D

  Zapraszam do mnie: http://wikis-life.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. To ja chyba sobie jutro tzn. dzisiaj zafunduje taki zabieg ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja mama będzie je testować na pękające pięty- jeśli choć trochę pomoga okażą się hitem.

  OdpowiedzUsuń
 4. One są całkiem fajne, te na dłonie też :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Może i mi się spodobają, miałam już podobnego typu skarpetki, tyle, że tamte były złuszczające :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Chętnie wypróbuje :) Jak na razie moim ulubionym produktem do pielęgnacji stóp jest krem Compeed z marcowego beGlossy.

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger