-->

Wielkie lipcowe rozdanie

Lipiec to dla mnie miesiąc dość szczególny ze względu na urodziny, imieniny oraz jeszcze parę innych ważnych zdarzeń, które miały miejsce właśnie w lipcu. W związku z tym, że lubię się dzielić swoją radością to postanowiłam zorganizować wielkie lipcowe rozdanie. Ty razem będzie to pudełko-niespodzianka, które wypełnię pielęgnacją, kolorówką, pewnie czymś do włosów, paznokci, próbki, a może nawet jakaś książka wpadnie jako że jestem molem książkowym. Co więcej, jeśli zainteresowanie rozdaniem będzie duże, to może pudełek będzie więcej niż jedno.


A oto warunki rozdania:

1Publiczne obserwowanie mojego bloga.
2.Mieć ukończone 18 lat bądź zgodę rodziców
3.Konkurs trwa od 28-06-2015 do 31-07-2015 do godziny 23:59
4.Wyniki ogłoszę do 7 dni od zakończenia rozdania na swoim blogu oraz na profilu na Facebooku
5.Sponsorem nagrody jestem ja
6.Nagrody wysyłane są tylko na terenie Polski
7.Zgłoszenia proszę zamieszczać w komentarzach pod tym postem.

A pytanie konkursowe jest bardzo proste: jaki jest Wasz wymarzony prezent?

Wzór zgłoszenia:

Obserwuję jako:

Odpowiedź na pytanie:

Życzę Wszystkim powodzenia!

66 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 2. Obserwuję jako: Kejt :)

  Jaki jest mój wymarzony prezent? Jako, że kilkanaście dni temu miałam urodziny, to mogę odpowiedzieć. Moim wymarzonym prezentem nie była rzecz materialna, lecz spędzenie tego dnia ze swoją rodziną i Ukochanym. Nie mogłam wymyślić sobie bowiem lepszego prezentu, niż wspólne grillowanie, śmianie się, karaoke i oglądanie filmów. Miałam tego dnia przy sobie wszystkie najważniejsze dla mnie osoby - rodziców, siostrę i chłopaka. Właśnie takie prezenty lubię najbardziej - jeśli ktoś poświęca mi swój czas i spędza ze mną ważne dla mnie chwile :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Obserwuję jako Sylwia testuje i radzi
  Mój wymarzony prezent to dostać na karnet na weekendowy relaks w salonie Spa. I nic mi więcej do szczęścia nie potrzebne. Marzy mi się taka chwila tylko dla siebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Obserwuję jako: AISAK.

  Odpowiedź na pytanie: Mój wymarzony prezent to bilet na wymarzoną wycieczkę w ciepłe kraje, gdzie mogłabym odpocząć od wszystkiego i świętować z drinkiem z palemką :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Obserwuję jako Angelika Rybak

  Mój wymarzony prezent? Wycieczka na plażę Saint Martin! Plaża położona tuż przy lotnisku. Brzmi strasznie? I takie jest. Jak dla mnie niesamowitym przeżyciem jest zobaczyć ogromny pasażerski samolot tuż nad swoją głową! Czysty piasek, lazurowa woda, relaks i nagle buuuum nadlatuje ogromny samolot i leci tak nisko, że przysłania nam pół świata. "Urywa głowę" z wrażenia. Jakby ktoś leciał, niech mnie weźmie ze sobą :) tak - zdecydowanie, bilet na taki wyjazd byłby dla mnie prezentem niewyobrażalnie pięknym :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako: Agnieszka B

  Moim wymarzonym prezentem jest wygranie chociaż raz w jakimś konkursie, był by to miły dodatek do zbliżających się urodzin, bo również jestem z lipca. A tak poza tym to pojechać na spontaniczne wakacje z mężem i synkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Obserwuję blog jako: Wiki Bloggs

  Moim wymarzonym prezentem byłoby spędzić wakacje ze swoimi przyjaciółmi, którzy idą do inncy gimnazjów i nie będziemy się już widywać :/

  OdpowiedzUsuń
 8. Obserwuję bloga jako Księżycova

  Moim wymarzonym prezentem jest przeżycie niecodziennej sytuacji, która na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako najwspanialsze, niezapomniane wspomnienie. Takie prezenty uważam za najcenniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 9. Obserwuję bloga jako Księżycova

  Moim wymarzonym prezentem jest przeżycie niecodziennej sytuacji, która na zawsze pozostanie w mojej pamięci jako najwspanialsze, niezapomniane wspomnienie. Takie prezenty uważam za najcenniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 10. Obserwuję jako: Gosia Woźniak

  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem jest bilet na koncert mojego idola. Byłoby to dla mnie ogromnym przeżyciem. Do tego gdybym mogła się z nim zobaczyć, przytulić i pogadać to byłabym w raju. :)

  OdpowiedzUsuń
 11. obserwuje jako scarlet23

  a mi się marzy syn:)

  OdpowiedzUsuń
 12. Obserwuję jako: kanwuje czytam testuję
  Odpowiedź na pytanie: dwie kreski na teście :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Obserwuję jako:Beata Zając

  Odpowiedź na pytanie: Moim największym marzeniem jest własne mieszkanie. Tylko tyle potrzebuję do szczęścia reszta sie już dzieje :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Obserwuję jako: Kara
  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem jest wycieczka do ciepłych krajów. Nie mam konkretnie sprecyzowanego miejsca. Jedyne czego mi potrzeba do szczęścia to piaszczysta plaża, palmy i błękitne morze. A to, czy będzie to Hiszpania, Grecja, czy Włochy, jest mi już obojętne. Byłabym zadowolona z możliwości odwiedzenia każdego z tych krajów, bo kocham podróżować :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Obserwuję jako MałaMii
  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem jest to, aby ktoś poszedł zrobić za mnie prawko, chociaż teorię samą, no i parkowanie. Kompletnie mi to nie idzie, a bycie kierowcą marzy mi się kilka lat :D

  OdpowiedzUsuń
 16. Obserwuję jako: Nottoserious Blog
  Odpowiedź na pytanie: Marzy mi się mikser planetarny KitchenAid :) Miałam go okazję używać w poprzedniej pracy i wiem do czego jest zdolny :) Bardzo lubię piec ciasta i nie tylko te słodkie. Dostępny jest w tylu wspaniałych kolorach, ale ja wiem, że chce go w kolorze kremowym :))

  OdpowiedzUsuń
 17. Obserwuję jako: Julia Black

  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem jest wycieczka do Anglii. Uwielbiam angielski i doskonalę swoje umiejętności mówienia w tym języku i dlatego chciałabym się tam wybrać, bo nigdy jeszcze nie byłam w Anglii.

  OdpowiedzUsuń

 18. Obserwuję jako:Katarzyna Wierzba

  Odpowiedź na pytanie:Moim wymarzonym prezentem jest aby moja wymarzona córeczka,która przyjdzie na świat w grudniu była zdrowa :) O niczym innym nie marzę :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Obserwuję jako: Katarzyna Muller

  Odpowiedź na pytanie: Mój wymarzony prezent to specjalnie 'spreparowany' do moich potrzeb rower Tandem - bym mogła wybierać się na rowerowe spacery wraz z niewidomą przyjaciółką!
  pozdrawiam
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 20. Obserwuję jako: Aniela M

  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem jest wyjazd na Florydę, by móc pływać z delfinami

  OdpowiedzUsuń
 21. Witam
  Obserwuję jako Magdalena M
  Odpowiedź na pytanie:
  Moim wymarzonym prezentem jest samotny tydzień (no może dwa tygodnie), w błogiej ciszy - najlepiej gdzieś w sercu Borów Tucholskich, w małej leśniczówce.

  OdpowiedzUsuń
 22. Obserwuję jako: sandraxblog

  Odpowiedź na pytanie: wymarzony prezent chyba już miałam.. jest to coś co mnie zaskoczy i zapadnie w pamięć na zawsze. W moje 18 urodziny mój chłopak ułożył mi pod oknami ze świeczek napis 'Kocham Cię', a właściwie 'Kocam Cię' - ze stresu lub zimna, bo urodziny mam w styczniu :D Było to najpiękniejsze co kiedykolwiek dostałam i doprowadziło mnie do łez.. tak więc marzenia się spełniają :D

  OdpowiedzUsuń
 23. Obserwuję jako Nitka :)

  A moim wymarzonym prezentem jest: bilet na wycieczkę dookoła świata. Ale nie taką zwykłą. Marzę, żeby to była prawdziwa eskapada, roczna i dosyć ciężka. Gdzie mogłabym poznać wspaniałych ludzi z całego świata, korespondować z nimi, móc kupić pocztówkę z każdego miejsca na świecie i na chwilę zapomnieć o swoim dotychczasowym życiu.

  OdpowiedzUsuń
 24. Obserwuję jako: Marta Ostrowska

  Odpowiedź na pytanie: Mój wymarzony prezent, hmm... Chyba nie mam nic aż tak wymarzonego. Mam wspaniałego, kochającego męża. Niedawno urodziła nam się córeczka, którą kochamy ponad życie. Uwielbiam patrzeć jak ta dwójka się bawi, jak mąż się nią opiekuje. Wszelkie trudy dnia zapominam, kiedy widzę uśmiech na jej buźce :) Może takim najwspanialszym prezentem na całe życie będzie, jeśli będziemy żyć w zdrowiu i dalej się kochać, jak się kochamy :)

  OdpowiedzUsuń
 25. Obserwuję jako: Pink Lipstick
  Odpowiedź na pytanie: A mnie się marzy jakaś paletka cieni ze Sleeka :) Mógłby mi ją ktoś podarowac :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Obserwuję jako: Justynaaaa

  Odpowiedź na pytanie: Idealny prezent dla mnie: dzieci biegając sypią na mnie piasek, pan Janusz z małżonką Helenką parawanami wydzielają pół plaży dla siebie, sprzedawcy orzeszków w karmelu, popcornu, lodów i prażynek nawołują niczym jelenie na rykowisku, a chłopak marudzący, że dość, że nudno, że wracamy... WAKACJE NA PLAŻY! Oddałabym wszystko za parę dni błogiego lenistwa na piasku. Bo jak tu nie wspominać z sentymentem chwil okraszonych takimi smaczkami? Każda plaża i każde plażowanie ma swój urok. Nie istotne czy to boskie plaże Kuala Lumpur, gdzie woda błękitna, piasek biały, a mężczyźni czekoladowi, czy Mielenko z kapryśną pogodą i zimnym morzem. Liczy się nasze pozytywne nastawienie, a wtedy każde wakacje na plaży będą udane i chętnie wspominane po latach. Książka w łapę, kapelusz na głowę, smarujemy plecki kremem z filtrem i cieszymy się pięknymi chwilami z dala od szefa - marudy i szarej codzienności. Rozmarzyłam się... Tak to byłby idealny prezent!

  OdpowiedzUsuń
 27. Obserwuję jako Edyta H.
  Moim wymarzony prezent prosty niesłychanie, w każdym zakątku świata znajduj się na stanie. Mimo wszystko bardzo chcę go dostać, jednocześnie trudno moim wymaganiom sprostać. Dlaczego? Powód ku temu krótki i treściwy - nie dla byle osoby leniwej. Jedyna tylko osoba tego się podejmie, która moje serce swym sercem obejmie. Marzą mi się w najbliższym czasie piękne zaręczyny, szczęśliwie osoba wybrana zna wsystkie przyczyny :D Chcę wreszcie zobaczyć na dłoni pierścionek zaręczynowy, bo mój status "zaręczona" do zaktualizowania od dawna gotowy :D

  OdpowiedzUsuń
 28. Obserwuję jako: Polish Belieber
  Odpowiedź na pytanie: Od dawien dawna nie marzą mi się żadne góry prezentów, torebki, buty czy kosmetyki. Zależy mi bardzo, aby dostać najprawdziwszy prezent prosto z serducha, który zaangażowałby wszystkich bliskich mi ludzi, który sprawiłby radość nie tylko mi, ale i im, który przepełniony byłby niczym innym jak miłością. Marzy mi się dzień, całkowita niespodzianka, spędzony z bliskimi osobami i zaplanowany przez te osoby. Wypad z przyjaciółką na babskie pogaduchy do kawiarni, wyluzowanie się w SPA z mamą, skok na bungee z bratem, romantyczny spacer o zachodzie słońca z ukochanym i wielka impreza niespodzianka. Jeden dzień bycia rozpieszczoną towarzystwem cudownych ludzi i przyjemnymi zajęciami. To moje najprawdziwsze marzenie i najlepszy prezent pod słońcem! :)
  anitka.lal@interia.pl

  OdpowiedzUsuń
 29. Obserwuję jako Sylwia B
  Jako mol książkowy, moim wymarzonym prezentem byłoby pudełko książek. Tematyka różnorodna, żeby się nie zanudzić.
  Jako komsetykomaniaczce, największą radość sprawiłoby mi pudełko wypełnione po brzegi pachnącymi kosmetykami.
  Akurat w sierpniu mam urodziny, a Twoja niespodzianka pewnie spełniłaby oba kryteria.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 30. Obserwuję jako: Ania Wanna
  Jako że w tamtym roku miałam 18 moim największym marzeniem i prezentem było zdanie prawa jazdy i dostanie go . Marzenie spełniło się pół roku temu :)
  A poza tym każdy prezent dawany z serca jest tym najlepszym i wymarzonym :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Obserwuję jako: slonecznik1001

  Odpowiedź na pytanie:Moim wymarzonym prezentem jest lustrzanka z prawdziwego zdarzenia. mam nadzieję, że kiedyś się spełni :D

  OdpowiedzUsuń
 32. Obserwuję jako: Sad a w nim jabłka

  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem jest podróż do Paryża.

  OdpowiedzUsuń
 33. Obserwuję jako:Zdzisława Imianowska

  Odpowiedź na pytanie:Moim wymarzonym prezentem jest to aby dzidzia którą noszę pod sercem urodziła się cała i zdrowa.

  OdpowiedzUsuń
 34. Obserwuję jako I'm Serafin
  Moim wymarzonym prezentem są wszystkie części Harrego Pottera :D
  Pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 35. Obserwuję jako: zamigotalswiat
  Odpowiedź na pytanie: Mój wymarzony prezent jest dość nietypowy. Nie jest to bowiem rzecz materialna. Chciałabym móc cofnąć czas 2 lata wstecz i móc jeszcze porozmawiać sobie w wakacje z moim dziadziem, który niestety już odszedł. Tak bardzo potrzebujemy rzeczy niemożliwych. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 36. Obserwuję jako: rudy włos

  Odpowiedź na pytanie: na chwilę obecną moim wymarzonym prezentem jest maszyna do szycia:) od dziecka chciałam ją mieć i chcę nadal, teraz jednak jeszcze bardziej, bo igła i nitka już nie wystarczy

  OdpowiedzUsuń
 37. Obserwuję jako: Oleksandra

  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem jest zdobycie szansy na zwiedzenia całego świata.Jest to moje marzenie od dziecka,zawsze chciałam jeździć wszędzie gdzie tylko mogę,a gdyby w przyszłości udałoby mi się zwiedzić wszystkie państwa,byłabym strasznie szczęśliwa :)

  OdpowiedzUsuń
 38. Obserwuję jako: Margie
  Odpowiedź na pytanie: Chyba chciałabym dostać coś, co ktoś zrobił własnoręcznie. Wtedy dany prezent staje się czymś więcej, jest wspomnieniem, staraniem drugiej osoby, życzliwością, szczerością i pokazuje nam, że komuś na nas zależy. Nieważne czy byłoby to ładne czy też brzydkie, bowiem liczy się pamięć i chęci. Naprawdę byłabym bardzo zadowolona z chociażby lampionu po słoiku, jakiejś figurce z gipsu, mulinowej bransoletki.

  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 39. Obserwuję jako: nr147

  Odpowiedź na pytanie: Chciałabym mieć złotą rybkę, która spełniałaby nieskończoną liczbę życzeń.

  OdpowiedzUsuń
 40. Obserwuje jako: Hera nel
  Odpowiedź na pytanie: Mnie to się marzy taki mały kuferek ze wspomnieniami. Coś dzięki czemu nie zapomniałabym o żadnej cudownej chwili z życia:)

  OdpowiedzUsuń
 41. Obserwuję jako: Monga

  Odpowiedź na pytanie: Marzy mi się jakiś długoterminowy (np. roczny) karnet na fitness :) Od dwóch tygodni chodzę na zumbę, więc wiedziałabym jak go wykorzystać :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Obserwuje jako Justyna Wiśniewska

  Moja odpowiedz: mój wymarzony prezent? O matko człowiek by chciał wszystko mieć az trudno się zdecydować ale myślę, że każda drobnostka mnie ucieszy - nie ważne czy to lizak za 10 gr, czy bizu za 100 zł ;)

  Ale tak najbardziej wyczekiwanym preznetem w moim zzyciu jest usłyszenie 'małego serduszka' i mam nadzieję, ze kiedyś to się spełni ;)

  OdpowiedzUsuń
 43. Obserwuję jako: Lyanna

  Odpowiedź na pytanie: jaki jest mój wymarzony prezent? Ciężkie pytanie. Bardzo ciężkie :D Jestem raczej mało wymagającą osobą jeśli chodzi o otrzymywanie prezentów. Bardzo liczy się dla mnie fakt, że ktoś przyszedł, złożył życzenia - wtedy nawet paczka cukierków ucieszy :D Ale marzy mi się toaletka, na której wreszcie znalazłabym miejsce dla kosmetyków i lakierów i gdzie wygodnie mogłabym się malować :D

  OdpowiedzUsuń
 44. Obserwuję jako: Mariska93

  Odpowiedź na pytanie: mój wymarzony prezent? oj nie będę skromna. Wygrać to rozdanie! 4 sierpnia obchodzę urodziny, cóż byłoby lepszego niż zobaczyć swój nick w poście o wygranej? :))

  OdpowiedzUsuń
 45. Obserwuję jako: Candymona Blogspot
  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem byłby malusieńki Matańczyk z różową kokardką. Niestety jest to drogi prezent i jeszcze na te urodziny go nie dostanę ale mam nadzieję że już niedługo się doczekam mojego małego, białego szkraba.

  OdpowiedzUsuń
 46. Obserwuję jako: Randaksela
  Mój wymarzony prezent... to obrączki (zielona i żółta). Nie byle jakie obrączki, bo obrączki pana Ketterley, zdolne przenieść nosiciela do miejsca miedzy światami. To taki las w którym jest tysiące (może nawet miliony, nikt tego jeszcze nie policzył) sadzawek. Każda z nich wydaje się płytka ale jeśli założyć odpowiednią obrączkę, staje się bardzo głęboka a na jej dnie znajduje się inny świat... Światów jest tyle ile sadzawek, a każdy jest innych, każdy można poznać, w każdym może zdarzyć się coś ekscytującego... Taki prezent jest moim wymarzonym i niestety chyba nie realnym....
  Pozdrawiam
  Randaksela

  OdpowiedzUsuń
 47. Obserwuję jako xkeylimex
  Mój wymarzony prezent to... zdrowie. Ja wiem, że to brzmi banalnie, ale prawda jest taka, że miłość, przyjaźń i szczęście już mam, a rzeczy materialne nigdy nie były dla mnie tak istotne, bym mogła uznać je za wymarzony prezent. Oczywiście lubię kosmetyki, ładne ubrania, nowoczesne gadżety czy gustowne meble, ale to wszystko mogę zdobyć sama, ciężko pracując na to, by je kupić. Dlatego jeśli wyłowiłabym z jeziora złotą rybkę, to poprosiłabym ją właśnie o zdrowie dla mnie i moich najbliższych.

  OdpowiedzUsuń
 48. Obserwuję jako: Anna Czarnecka
  Mój wymarzony prezent? Nie jest to rzecz materialna, bardzo chciałabym spędzić z moim Ukochanym chłopakiem dzień, zjeść wspólnie przygotowaną kolację przy świecach, tańczyć przy muzyce, czuć się wtedy jeszcze bardziej niż zwykle wyjątkowa. Potem pójść na romantyczny spacer a następnie iść na przestronną łąkę i oglądać gwiazdy :) Marzę o tym :)

  OdpowiedzUsuń
 49. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 50. Obserwuje jako Camilla O
  moim wymarzonym prezentem jest otrzymać zdrowie, wiem że to nierealne, ale wiele bym dała by w nocy nie budził mnie ból, bym mogła chodzic bez kuli i wrócić do pracy by miec za co żyć....aktualnie czekam na 3 operację kregosłupa i wymarzonym prezentem od losu bedzie jesli ona sie uda...

  OdpowiedzUsuń
 51. Obserwuję jako Joasia eR
  Marzy mi się prywatne spotkanie z reprezentacją Polski siatkarzy. Uwielbiam ich oglądać w akcji. Jak byłam mała to latałam po każdym meczy zbierać autografy. Teraz już z tego wyrosłam, ale z chęcią bym sobie z nimi pogadała :D

  OdpowiedzUsuń
 52. Obserwuję jako: frau

  Odpowiedź na pytanie: sznurek z 50 kulkami Cotton Ball Lights <3

  OdpowiedzUsuń
 53. Obserwuję jako: boou
  Wymarzony prezent.. za każdym razem gdy ktoś się mnie pyta o to co chcę dostać na święta, urodziny mam problem z odpowiedzią na te pytanie. Wychodzę z założenia, że wszystko mam, żadna rzecz materialna nie ucieszy mnie tak bardzo jak chwile spędzone z ukochanymi osobami. Możemy siedzieć w domu przed telewizorem, iść do parku, do kina. Cokolwiek. Moim wymarzonym prezentem byłoby to, aby takich przyjemnych chwil z bliskimi było więcej, byśmy częściej mogli się spotkać.

  OdpowiedzUsuń
 54. Obserwuję jako: Pycia ;3

  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem byłby mały kotek. Kocham koty od małego, taka kocia mama ze mnie. Niestety rodzice nie zgadzają się na kota. Prędzej miałam dwa koty, ale z racji tego, że przeprowadziliśmy się gdzieś indziej to musiałam je wydać. Nie było to dla mnie łatwe. Niektórzy wolą psy a ja wolę koty. ;) Taki prezent bardzo by mnie ucieszył :)

  OdpowiedzUsuń
 55. Obserwuję jako: Eva Pe

  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzoym prezentem byłaby dla mnie w tej chwili stabilna praca, która pozwoliłaby mi na poważnie pomyśleć o powiększeniu rodziny. Taka praca, w której wykorzytywałabym w pełni swoje umiejętności i dostawałabym za to godziwe wynagrodzenie. No i nie musiałabym się martwić o ty, że chwila słabości, choroby, która przecież może się zdarzyć każdemu, ważyłaby na moim pozostaniu w firmie lub utracie etatu.

  OdpowiedzUsuń
 56. obserwuję jako : http://rodzinkazagranica.blogspot.de/
  Odpowiedz na pytanie: Wymarzony prezent wspólne wakacje z moimi łobuziakami 2latkiem i 30 latkiem:)
  Dziękujemy

  OdpowiedzUsuń
 57. Obserwuję jako: Moskwa
  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem jest dostanie drugiej szansy od życia, aby na ciele nie mieć wielu "pamiątek" po walce, którą odniosłam ze samą sobą.

  OdpowiedzUsuń
 58. Obserwuję jako: Magda Królikowska

  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem byłby bilet na tomorrowland. Jednak to dopiero na 18 urodziny, bo jeszcze ich nie miałam :D Ogólnie marzę o pojechaniu na koncert moich ulubionych wykonawców.
  Bardzo cieszą mnie również prezenty niespodzianki, kreatywne, w które trzeba włożyć trochę pracy albo namęczyć się żeby je zdobyć. Sama uwielbiam robić prezenty innym. Własnoręcznie uszyta bluzka, zrobiony peeling do ciała, wywołanie i ozdobienie zdjęć w ciekawym albumie albo po prostu zrobiona samodzielnie kartka, to wszystko tak bardzo cieszy. A jeszcze na dodatek wtedy kiedy w ogóle się nie spodziewamy co dostaniemy oraz w ogóle samo to, że to otrzymamy :D

  OdpowiedzUsuń
 59. Obserwuje jako : Paulina Kałęka

  Odpowiedź na pytanie : Moim wymarzonym prezentem jest dostać bilet lotniczy do Kanady, abym mogła odwiedzić rodzinę której około 5 lat nie widziałam. Bardzo za nimi tęsknie. Moze kiedys tam polece. :)

  OdpowiedzUsuń
 60. Obserwuję jako: niewyparzona Pudernica

  Odpowiedź na pytanie:
  Mój wymarzony prezent...hmmm....wycieczka. Jakakolwiek, bo każda mnie cieszy. Rzeczy możemy kupić, ale telewizor się popsuje, kosmetyk przeterminuje, a buty mogą się rozpaść, albo wyjść z mody. Kilka chwil w innym miejscu kreuje nasze wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze. Dlatego każda najmniejsza podróż ma dla mnie największą wartość. Wspomnień nikt nam nie odbierze. Tak najmocniej na świecie to marzy mi się Dominikana i mam nadzieję, że taki prezent sama sobie niedługo sprawię :) A że nie jestem samolubem, to zabiorę swojego Niemęża :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Obserwuję jako: Sadi
  Odpowiedź na pytanie: Moim wymarzonym prezentem byłoby pojechanie na BlizzCon i wzięcie udziału w konwencie fanów gier Blizzarda. Odkąd gram i poznałam lore gier od tej firmy odtąd uzależnili mnie od siebie i nie wyobrażam sobie by na zawsze zerwać z nałogiem jakim jest interesowanie się i skupowanie co się da(za rozsądną cenę) związane z Blizzardem. Zatem jeśli dostałabym taką wejściówkę to niestety. Ktokolwiek chciałby mnie zatrzymać nie zdołałby. <3 Szczególnie że BlizzCon zawsze jest na szeroki rozmach, nie to co konwenty i spotkania w Polsce ^^

  OdpowiedzUsuń
 62. Obserwuję jako: Strudelka :)

  Moim wymarzonym prezentem jest taki, którego się nie spodziewam, dany od serca i z odrobiną wyobraźni. :)
  W dzisiejszych czasach jest tak, że prezenty to taka masówka, dawanie prezentów stało się niejako problemem, brak jest pomysłów, a samo wręczanie a i branie to sytuacja wprawiająca w zakłopotanie. Także zgodnie z tym co napisałam powyżej dla mnie prezent idealny to nie ten, który kupiony jest na siłę, dany od niechcenia a każdy ten, w który ktoś wkłada serce i starania :)

  OdpowiedzUsuń
 63. Obserwuję jako: kwiatowa isaura

  Odpowiedź na pytanie:

  Chciałabym wybrać się w siedmiodniową wycieczkę dookoła świata. Kocham podróże, więc byłabym najszczęśliwsza pod słońcem z takiego prezentu <3

  „Zapraszam na pokład – Madame – oto twój samolot
  Polecimy gdzie tylko pani zechce”
  Słysząc to oniemiałam, twarz bladą jak ściana miałam
  Niespodzianka mnie zaskoczyła, piękny samolot i jej załoga zauroczyła
  Ledwie coś wyszeptać zdążyłam, a już po schodkach na pokład wchodziłam
  Oczy miałam większe niż cytryny, nie pożegnałam nawet rodziny
  Pilot pokazał moje siedzenie, wszystko eleganckie, niezwykłe jak marzenie
  I zapytał mnie zza sterów nagle: „Gdzie droga madame chcesz zawitać?”
  Czy hen wysoko by chmury schwytać?
  Czy może zobaczyć kraniec świata?
  Tam gdzie jeszcze nikt nie latał
  W ciepłe miejsca gdzie lecą polskie bociany?
  Czy na bieguny, ocierając się o lodu ściany?
  Drogi pilocie, polećmy tam gdzie inni często podróżują
  Tam gdzie z pięknem i dziką przyrodą na co dzień obcują
  Najpierw kierunek FRANCJA!

  F … rancuskie specjały, francuska moda
  R … ozsławiona na świecie Wieży Eiffla uroda
  A … ch te widoki są pełne niebanalności i elegancji
  C … ieszę się, że mogę wpaść do Francji
  J … est piękna, zadbana jak prawdziwa dama
  A … jeszcze nieraz odwiedzę ją całkiem sama

  Teraz lecimy do EGIPTU

  E … gipt to naprawdę gorąca miejscówka, stąd poleci do rodziny pocztówka
  G …dyby biura podróży mi tego miejsca nie odradzały, moje nóżki już by się tutaj kąpały
  I … na szczyt piramidy bym się wgramoliła
  P … iaszczystą plaży z Egipcjanami chodziła
  T … eraz z góry podziwiam ten kraj, tu jest prawdziwie kolorowy raj!

  Uwaga, zmieniamy kierunek, przed nami długa droga, bo… zawitamy do Australii!

  A … ustralia to dzikość przyrody i piękno natury
  U … kradkiem zza jednej chmury
  S … eledyn i lazur raf kolorowych zobaczyłam, gdy…
  T … rochę swój wzrok wytężyłam i…
  R … wące wodospady i dżungle – oczom nie wierzyłam
  A … pod koniec pobytu siedziałam karmiąc kangury
  L … eżąc w krzakach śledziłam zebr całe sznury
  I … fotki robiłam by inni mi potem uwierzyli
  A … trakcyjnej przyrodzie zdumienia nie kryli

  Panie pilocie – LONDYN czeka – lećmy tam, bo czas ucieka

  L … ondyn przywitał nas deszczem i wiatru podmuchami
  O … kazję łapiąc poszłam przywitać się z ze sklepami
  N … a kolację do Królowej Eli wpadliśmy przelotem
  D … zidziusia- Royal Baby-obdarowałam mini samolotem
  Y … es, wycieczka się udała, choć strugami deszczu nas przywitała
  N … ie zawiodłam się zabytkami, przejechałam się czerwonymi autobusami

  Lećmy teraz się jeszcze ogrzać – może BUENOS AIRES?

  B … uenos to magiczna mieszanka wybuchowa
  U … lica każda jest tu kolorowa
  E … nergią zarażają mnie mieszkańcy
  N … ade nieszczęścia każdy tu tańczy
  O … zdobnymi piórkami mnie odziali
  S … zalone, gorące rytmy mi pokazali

  A … że w tańcu o całym świecie zapomniałam
  I … ntuicyjnie na resztę dni tu zostać chciałam
  R … umbę i sambę do rana tańczyłam
  E … gzotykę tego miejsca bardzo polubiłam
  S … zybko się kończy co dobre, wracać nie chciałam

  Bagaż wspomnień ze sobą zabrałam
  Tak oto najpiękniejszy prezent dostałam! ;)

  OdpowiedzUsuń
 64. Obserwuję jako:Beata .
  Mój wymarzony prezent to Beau Mirchoff zapakowany w pudełko z kokardką, z którego by wyskoczył. hahah :D

  OdpowiedzUsuń
 65. Obserwuję jako: nieidealniezidealnizowana
  Odpowiedź na pytanie: W sumie ciężko mi odpowiedzieć na to pytanie, bo nie skupiam dużej uwagi na rzeczach materialnych, a o marzeniach wewnętrznych, czy życiowych nie chcę rozmawiać publicznie. Wszystkie moje małe marzenia typu lustrzanka, czy depilator zostały spełnione. Uważam, że marzenia są właśnie po to, żeby je spełniać, więc nie siedzę bezczynnie tylko w jakiś sposób staram się do nich dążyć. Gdybym na chwilę obecną zapytana przez wróżkę miała odpowiedzieć w ciągu kilku sekund jakie jest moje materialne życzenie to pewnie byłoby to coś dla kogoś bliskiego na przykład syntezator dla ukochanego, żeby mu się lepiej muzykę tworzyło :)

  OdpowiedzUsuń

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger