-->

Wishlista z Dresslinka oraz rozdania

Przypominam o trwających rozdaniach. Z uwagi na to, że ktoś próbował się pode mnie podszywać proszę, żebyście zwracały baczną uwagę na wiadomości ode mnie. Wyniki rozdań zawsze podaję na blogu i Facebooku i czekam na e-mail od osoby wygranej. Nie wysyłam nic wcześniej, a już na pewno nie prośby o klikanie w podejrzane linki.

Dzisiaj post z wishlistą z popularnego sklepu internetowego Dresslink. Pewnie większość osób całkiem nieźle zna ten sklep. Ja powoli zbieram się do pierwszych zakupów, ale na razie lista życzeń z tego co być może wpadnie do mojego koszyka, a będzie ona dość długa.

1. Spódnica z midi z widoczkiem. Niesamowicie mi się spodobały wszystkie te spódnice, ale ta na zdjęciu najbardziej do mnie trafia.

2.Sukienka z kwiatowym nadrukiem. Bardzo odpowiada mi to, że jest z bawełny.3.Zestaw 10 pędzli. Podoba mi się ich wygląd, a poza tym potrzebuję kilku większych pędzli.
4. Dwie koszulki z nadrukami, kwiatowym i kocim.
5.Szafirowy żakiet.
6.Sweterki w serek. Kocham takie sweterki i najchętniej bym je kupowała we wszystkich kolorach.7. Kwiatowa kurtka. Po prostu zakochałam się.I to by było na razie na tyle. Podoba mi się tam jeszcze bardzo wiele rzeczy, ale zarówno moja szafa, jak i portfel z gumy nie są, więc trzeba się ograniczyć.

6 komentarzy:

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger