-->

Coraz bliżej Święta, czyli prezentowe podpowiedzi cz.4 (dla blogera) + ROZDANIE

Kochani, jeszcze tylko dzisiaj możecie się zgłaszać do rozdania, w którym do wygrania są trzy kalendarze adwentowe (po jednym na osobę). Pamiętajcie też, aby upewnić się, że na pewno obserwujecie bloga, a nie profil w Google +. Niestety osoby, które nie obserwują bloga niebędą brane pod uwagę przy rozdaniu. Link do rozdania znajdziecie TUTAJ.

Dzisiaj będzie ostatni post z serii podpowiedzi prezentowych i będzie on trochę inny niż pozostałe, bo postanowiłam zrobić listę fajnych prezentów dla blogerów. Pokażę Wam co warto kupić albo jeśli sami blogujecie albo jeśli ktoś z Waszych bliskich prowadzi bloga chcecie go wesprzeć w pasji blogowania.


1. Tła do zdjęć

Tła do zdjęć to super rozwiązanie w momencie gdy nie mamy idealnych powierzchni w domu, aby robić fotografie. Ja sobie żażyczyłam takie na urodziny i dużo łatwiej jest mi teraz robić fotografie. Mam upatrzonych kilka kolejnych wzorów i niedługo pewnie je sobie sprawię. Takie rozwiązania oferuje na przykład printea.pl.

2.Planner dla blogera

Mój ostatni wpis dotyczył różnego rodzaju plannerów i pokazywałam Wam między innymi planner "Why Now" skierowany do blogerów. Dla mnie to świetne rozwiązanie, zwłaszcza jeśli mamy dużo pomysłów i chcemy je mieć w jednym miejscu. Parę osób pytało mnie o ten planner, więc na dniach postaram się zrobić zdjęcia zawartości i Wam pokazać, a za jakiś czas pojawi się też recenzja o jego przydatności w blogowaniu.

3.Książki lub kursy

Na zdjęciu akurat macie trzy książki Tomka Tomczyka, które ja sobie sprawiłam w ramach prezentu gwiazdkowego i właśnie czekam na wersje papierowe. Możecie jednak wybrać książki innych autorów lub o innej tematyce, na przykład o fotografii. Ja właśnie jestem w trakcie poszukiwań jakichś ciekawych pozycji dotyczących fotografii na bloga.
Kurs to z reguły wersja prezentu znacznie bardziej kosztowna, ale niewątpliwie bardzo przydatna. Znalazłam ciekawy kurs fotografii właśnie dla blogerów i o ile czas i Jaś mi pozwolą to chciałabym w nim uczestniczyć.

4.Sprzęt fotograficzny

Nie mówię tu o super hiper lustrzance, chyba, że nas stać, a dany bloger czy blogerka to dla nas bardzo bliska osoba. Możemy jedna kupić akcesoria takie jak softbox, blendy czy statyw, które można dostać w naprawdę korzystnych cenach. Ja mam na te dodatki założony osobny cel w oszczędzaniu i na pewno niebawem się one u mnie pojawią.

5. Dodatki do zdjęć

Pepco, KIK czy Rossmann czy też wszelkie sklepy z artykułami do wystroju wnętrz, mają w swoim asortymencie sporo fajny dodatków, które będą świetnie wyglądały na zdjęciach. Sama się zawsze cieszę z różnych tego typu dodatków i często też je kupuję.

To wszystko co mi w tym momecie przychodzi do głowy, a co sprawiło by przyjemność mnie jako blogerce. A Wam coś wpadło w oko albo planujecie kupić któryś z pokazywanych przeze mnie prezentów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger