-->

Gadżety Kobiety-Propozycje plannerów na 2018

Gadżety Kobiety to planowana nowa seria postów na moim blogu jako taka mała odskocznia od kosmetyków. Postaram się Wam opisać co ułatwia mi życie na codzień i za pewne będą to plannery, jakieś typowe gadżety kuchenne czy elektroniczne. Temat plannerów też pragnę rozwinąć i nie tylko pokazać Wam co jest dostępne, zrecenzować te posiadane przeze mnie, ale też na bazie własnych doświadczeń poradzić Wam trochę w planowaniu własnego czasu. Podoba Wam się taka koncepcja? Jeśli tak to zapraszam na przegląd dostępnych plannerów!

1.Wonder Planner

Wypatrzyłam ten planner na Instagramie jako pierwszy i już wiedziałam, że do mnie trafi. Na stronie Wonder Market jest dostępnych kilka wersji na 2018 rok: dzienna, tygodniowa, notes, a wszystko w czterech wariantach okładkowych. Wersja dzienna w kropeczki trafiła do mnie i sądzę, że w okolicach lutego spodziewajcie się recenzji jak się sprawuje.

Źródło:wondermarket.pl

2.Happy Planner

O tym plannerze dowiedziałam się z Chillboxa, a właściwie z kodu zniżkowego, który był w Chillboxie. Dostepne wersje to dzienne, tygodniowe, organizer Madama, Happy Body Planner, wersja akademicka i wiele innych. Dużym plusem jest też to, że część wersji jest bez dat, a ma jedynie podział na rok i sami decydujemy kiedy zaczynamy swoje planowanie. 
Ja zdecydowałam się na wersję Happy Body Planner, ktora pozwala zaplanować treningi, ale tez zabiegi urodowe czy badania lekarskie. Planner już do mnie przybył i jak na razie jestem zachwycona szatą graficzną i wykonaniem.
Dodatkowo na stronie sklepu Madama.co można kupić też fajne, kolorowe naklejki do plannerów.

Źródło:Madama.co

3.Why Now

Planner dla blogera? Why Now dokładnie nam daje taki produkt. Na stronie dostępne są wersje tradycyjnego plannera oraz plannera na zaplanowanie blogowania, czyli nie tylko postów, ale też ogarnięcia social media, współprac, statystyk itd. Ten planner też już jest u mnie i wiem, że będzie mi bardzo przydatny w moim blogowaniu. Na stronie WhyNow możecie kupić ten właśnie planner. To idealny prezent dla blogera.

4.Miss Planner

Na stronie Miss Planner oferta różnego rodzaju plannerów i organizerów jest bardzo bogata. Są wersje na 3 miesiące, pół roku czy też cały rok, podstawa do prowadzenia Bullet Journala czy tez nawet planner dla posiadaczy psów. A to wszystko w cudownie bogatej kolorystyce. Dodatkowo są też naklejki czy pióra kulkowe. Obecnie maja sporo promocji, z których i ja pewnie skorzystam, żeby Wam o tym napisać.

Źródło:Miss Planner

5.Zaplanuj swój sukces

Jeśli wolicie bardziej minimalistyczny wariant to planner Zaplanuj Swój Sukces będzie idealnym rozwiązaniem. W sklepie dostępne są plannery, kalendarze, a od 8 grudnia w sprzedaży będą też przepiśniki. Do kalendarzy i plannerów dołączane są zestawy naklejek. Okładki są bardzo eleganckie i minimalistyczne oraz pakowane w piękne pudełka, co czyni je idealnym pomysłem na prezent.

Źródło:Zaplanuj Swój Sukces

6.Planer Pełen Czasu

Ola Budzyńska jako trener umiejętności miękkich rozwinęła swoja działalność i stworzyła Planer Pełen Czasu. Z tego co widzę to jest taka podstawa do Bullet Journala. Wersje są dwie: czarna i różowa. Poza tym na stronie Pani Swojego Czasu możemy nabyć książkę o planowaniu (poważnie rozważam), ołówki, karteczki, ale też wykupić udział w webinarach prowadzonych przez Olę.

Źródło:Pani Swojego Czasu

7.Glam Planner

Planner typowo dla kobiet. Dwie eleganckie wersje: szara i różowa. Minimalistyczny design idealnie wbijający się we współczesne trendy. Zawartość też wydaje się dość ciekawa, bo można na przykład śledzić swoje wymiary.

Źródło:Glam Planner
To tylko część z dostepnych na rynku plannerów. Bardzo dużo plannerów, w tym anglojęzycznych oferuje Empik. Znajdziemy tam na przykład "Planner Mamy". Ja nie będę ukrywała, że lubię plannery wesołe i kolorowe takie jak Happy Planner, ale dokładnie zaplanowane Why Now też mnie do siebie przekonuje.

Podobają Wam się takie wpisy? Długo zastanawiałam się czy mogę jakoś rozszerzyć tematykę bloga, żeby nie odbiegać za bardzo od kosmetyków, ale jednocześnie rozbudować treści dostępne na blogu. Z serii "Gadżety kobiety" mam w głowie znacznie więcej wpisów, łącznie z wpisami na temat aplikacji na urządzenia mobilne.

A Wy jakie znacie plannery? Korzystacie z jakiś czy wolicie wersję elektroniczną?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger