-->

Żel po prysznic Le Petit Marseillais Truskawka

Żele pod prysznic i generalnie kosmetyki kąpielowe rzadko pojawiąją się na moim blogu, ale to będzie jedna z kolejnych zmian, które wprowadzam. Będzie więcej żeli, mydełek, kul i innych kąpielowych umilaczy, bo sama takie kosmetyki uwielbiam i mam ich naprawdę sporo.

Dzisiaj będzie o mojej kolejnej kampanii ambasadorskiej wraz z marką Le Petit Marseillais. To już chyba moja czwarta albo piąta kampania i zawsze byłam bardzo zadowolona z produktów. Tym razem LPM postanowiło zafundować ambasadorkom lato jesienią i w moje ręce wpadł truskawkowy żel pod prysznic.


Uwierzycie, że ja nie jestem fanką truskawek? Znaczy zjem, ale nie przeżywam wielkiej eksytacji na myśl o sezonie truskawkowym. To samo mam z zapachem truskawek. Lubię, ale bez jakiś wielkich emocji. Wolę też jeśli jest raczej kwaskowy niż słodki.

Le Petit Marseillair zrobiło na przekór pogodzie i porze roku i zamiast wypuścić tradycyjnie żel o nutach słodszych, bardziej "kulinarnych" zdecydowali się na bardzo letni przysmak.


Opakowany bardzo owocowo i soczyście, a w pakiecie poza żelem Truskawka znalazło się jeszcze dużo próbek i zaparzacz do herbaty. Mam już taki z innego pudełka i raczej służą w moim domu jako ozdoba, ale gest bardzo miły.


Próbki szybko znalazły moje domy, bo jednak większość ludzi ma podejście do truskawek inne niż ja :-). Zaparzacz jest świetną zabawką dla mojego Starszaka, a mnie został się sam żel.

Żel jest raczej rzadki, więc trzeba uważać przy wylewaniu. Zapach ma ładny, ale dla mnie to dość chemiczna truskawka i wypada słabiej w porównaniu z na przykład wersją brzoskwiniową. Mimo SLES w składzie żel mnie nie podrażnił, a ja często dostaję łuszczącej się skóry na ramionach po takich specyfikach. Pieni się dobrze, łatwo spłukuje, myje nieźle. Taki średniaczek jak dla mnie. O wiele bardziej chwalę sobie kremowe żele pod prysznic Le Petit Marseillais czy wersje z morskimi minerałami, do której chętnie wracam. W tym przypadku powrotów nie będzie.

A Wy testowaliście ten żel? Macie podobne wrażenia czy raczej bardzo przypadł Wam do gustu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger