-->

Blogowe Mikołajki

Blogowe wymianki pudełek z różnych okazji lub nawet bez okazji to coś co bardzo lubię i chętnie w tym uczestniczę. Nie inaczej było tym razem, kiedy Terii z bloga Kolorowy Świat Terii wzięła na siebie organizację blogowych Mikołajek. Mimo, że w większości tych akcji grono dziewczyn jest w miarę stałe, to zgłaszają się nowe osoby i w ten sposób moją parą została Marysia z bloga Life by Marcelka. Bloga Marysi śledzę od dawna, więc miałam nadzieję, że trafię w jej gusta, ale o tym przekonacie się po poście u niej na blogu. Dzisiaj o tym, co ja dostałam od blogowego Mikołaja.


Stonowana paleta matowych cieni, pomadka w ciekawym odcieniu różu oraz tusz wydłużający do rzęs to zestaw, który zawsze się sprawdza. Cienie juz patrząc na kolory będą się też nadawały do brwi.


Makijaż czymś trzeba zmyć, więc dobry micel jest zawsze mile widziany. Olejek arganowy uwielbiam, więc zawsze chętnie przygarnę. A do tego oryginalne podkładki. Aż się musiałam upewnić czy to podkładki, bo kiedyś dostałam glinkę w podobnej formie :-).


Wszelkie mgiełki uwielbiam, tak samo jak olejki, a o tym Eveline jeszcze nie słyszałam, więc z chęcią wypróbuję.


Peelingi i kremy do rąk schodzą u mnie ostatnio w tempie błyskawicznym, więc to kolejne trafione kosmetyki.


Pisałam Wam niedawno o plannerach i sama taki dostałam! I to nie byle jaki, bo taki o zdrowym jedzeniu. Przyznaję, że ostatnio u mnie z tym krucho, więc mam nadzieję, że skorzystam z dobrych rad w nim zawartych i moja dieta zacznie lepiej wyglądać.


Te cudne listki na zdjęciach tez były w paczce. Uwielbiam takie drobiazgi do zdjęć, tak jak same zdjęcia, więc ramka bardzo mi się przyda. A słodką broszkę świąteczną pewnie przypnę do przepaski w Wigilię (wszędzie indziej moi chłopcy by mnie oskubali).

Świetna paczka i co mnie bardzo cieszy Marysia uwzględniła to, że napisałam w ankiecie, że ucieszą mnie nie tylko kosmetyki. Dziękuję Terii i Marysi za super akcję i super paczkę!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger