-->

Why Now Blog Planner-czy podbije blogosferę?

Postanowiłam, że w styczniu będzie o planowaniu i plannerach i dzisiaj zapraszam Was na kolejny post na ten temat dotyczący plannera dla blogerów Why Now. Planner zauważyłam na jednym          z blogów i bardzo mnie zainteresował. Zastanawiałam się czy kupować czy nie, bo cena            (ok.120 PLN) nie jest niska, ale finalnie się zdecydowałam i dzisiaj Wam napiszę coś więcej o Blog Plannerze Why Now. Z tego co widzę na stronie, obecna cena to 89 PLN, więc teraz żałuję, że trochę nie poczekałam. Swoją drogą taka zmiana ceny o 25% to ciekawy chwyt, ale nie wiem czy do końca w porządku wobec tych, którzy kupili planner wcześniej.

Propozycje plannerów na 2018Oprawa graficzna Why Now

Planner Why Now przychodzi pięknie zapakowany w pudełko z koronkową kokardką, a w środku dodatkowo znajdziemy zakładkę. Planner ma formę zeszytu na pierścieniach i jest dość cienki. Kolorystyka to delikatny róż oraz szarość. Z jednej strony bardzo mi się ona podoba, bo o ile            w przypadku swoich plannerów lubię kolory, naklejki itd. , to w przypadku bloga chciałabym coś bardziej stonowanego. Z drugiej strony kolorystyka i dość cukierkowe opakowanie sprawiają, że klientela będzie ograniczona głównie do kobiet, a przecież wielu facetów też bloguje i sądzę, że spojrzeli by bardziej przychylnym okiem na planner w trochę innych barwach.

Plannery Madamy

Zawartość Plannera Why Now

Co na temat plannera wiemy ze strony sklepu:
✭ 250 stron
✭ miejsce na zaplanowanie 170 postów
✭ format B5
✭ twarda okładka z matową folią i lakierem UV
✭ szaro - różowa kolorystyka
✭ miedziana spirala
✭ minimalistyczny środek
✭ 4 zakładki w zestawie

✭ piękne pudełko idealne na prezent

Możemy zaplanować serię postów, spisać pomysły odnośnie jednego posta. Jest też część przeznaczona na promocję w social media, newsletter, wishlisty. Ciekawym pomysłem jest ujęcie w Blog Plannerze Why Now części finansowej dotyczącej wydatków, przychodów oraz planów finansowych. Na pewno dla osób, dla których blog jest jedną z form zarabiania jest to dobra opcja. Mnie się ona przydaje pod kątem sporadycznego promowania postów na Facebooku, bo dzięki temu wiem ile na to przeznaczam. Może kiedyś mój blog będzie na tyle rozbudowany, aby zacząć przynosić dochody to wtedy przyda mi się jeszcze bardziej :-).

Poniżej macie serię zdjęć co Blog Planner Why Now zawiera i jak to wygląda graficznie:Czy warto zakupić Blog Planner Why Now?

Tak, ale pod kilkoma warunkami. Pierwszy jest taki, że jest to planner dla osób które blogują regularnie. Jeśli wrzucasz posty rzadko i nieregularnie to sobie odpuść.
Po drugie, planner jest dla osób, które lubią sobie pewne rzeczy zanotować. Ja właśnie z taką myślą go kupowałam, bo mam dużo pomysłów na posty, ale zapisane jako tytuły i wersje robocze. W plannerze mam możliwość zapisania pomysłu, a następnie wrzucenia notatek i dopisania wszystkiego co mi jest potrzebne do publikacji danego posta typu zdjęcia itd. Wiadomo, że jeśli coś zapiszemy to jest większa szansa na realizację danego celu, więc mam większą motywację dzięki temu.
Po trzecie, planner jest dla tych co lubią planować. Jeśli ktoś idzie z postami na żywioł, to mu się ten planner nie przyda. Kiedyś bym go nie kupiła, bo właśnie tak robiłam. Teraz, żeby w ogóle móc coś publikować, to muszę mieć to zaplanowane, bo np. nie będę miała kiedy zrobić zdjęć albo usiąść do promocji na grupach. Dodatkowo mam motywację do serii postów jak "Ulubieńcy" czy "Denko".

W mojej opinii Blog Planner Why Now jest bardzo przydatny i jeśli nie znajdę lepszego rozwiązania (cały czas myślę nad BuJo, żeby mieć wszystko w jednym miejscu), to prawdopodobnie kiedy skończę zapełniać ten planner, to kupię następny.

Kto zna Why Now? A może znacie jakieś inne plannery dla blogerów?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger