-->

Urodzinowa lista życzeń

Wracam do Was po ponad dwumiesięcznym braku regularnych postów. Jeśli jesteście ciekawi czym było to spowodowane to zapraszam na swoją stronę na Facebooku, bo tam jest trochę więcej informacji. Mam nadzieję, że teraz znajdę czas i motywację, żeby regularnie dodawać posty.            W głowie kłębi się mnóstwo pomysłów, tylko muszę znaleźć czas, żeby je zebrać do kupy i tu opisać.

Dzisiaj taka mała rozgrzewka przed recenzjami i poradami, a więc urodzinowo-imieninowa lista życzeń. Tak się składa, że w lipcu mam zarówno urodziny i imieniny, więc dość często dostaję prezenty łączone. Generalnie mi to nie przeszkadza, bo moi bliscy wiedzą co lubię i z reguły są to podarunki bardzo trafione.W tym roku wyjątkowo na mojej liście życzeń będzie mało kosmetyków, a raczej gadżety i ... Zresztą zapraszam do czytania!

Przespana noc

To jest prezent, którego jeszcze pewnie długo nie będzie mi dane zaznać. Po pierwsze, ze względu na niemowlaka w domu, po drugie ze względu na NES (zespół nocnego jedzenia). Mam klasyczne objawy tego syndromu, zresztą od wielu lat, ale w ostatnim okresie się one nasiliły. Oznacza to dla mnie, że muszę zacząć lepiej panować nad stresem i przeorganizować sobie dobę.

Grzeczne dzieci

Z tego życzenia sama się śmieję, bo w sumie to ja wolę moje dwa łobuziaki. Tylko jak Staś po raz dwudziesty w ciągu pięciu minut mówi "ale mamo", to dostaję reakcji alergicznej i mam ochotę go udusić.


Lustrzanka

Nawet nie myślałam, że tak polubię fotografię, a tu dwa kursy online i znalazłam nową pasję. Tylko nadal nie lubię robić zdjęć kosmetykom. Wolę kwiatki, dzieci itd. Małżonek z początku był negatywnie nastawiony do zakupu aparatu, póki nie pożyczyłam lustrzanki od kolegi i nie narobiłam zdjęć. Teraz kątem oka widzę, jak mój Szanowny niby w ukryciu przegląda strony ze sprzętem foto.

Opaska Samsung Gear Fit 2 Pro

i słuchawki bezprzewodowe. Po wielu latach wróciłam do biegania, jako sposobu na osiągnięcia zen i poradzenia sobie ze stresem. Dużą motywację dała mi aplikacja Samsung Health i wyzwania, które na niej są. Niestety nie jest kompatybilna ze wszystkimi opaskami treningowymi, zresztą mój MiBand 2 postanowił się zepsuć. Dlatego tez chcę sobie zakupić tą opaskę Samsunga.


ESTÉE LAUDER Advanced Night Repair Serum

Miałam dwie miniaturki i jestem zakochana w tym produkcie. Wiem, że są na jego temat różne opinie, ale mnie on po prostu robi świetną robotę na twarzy. Cera jest fajnie nawilżona, pory zwężone, a koloryt wyrównany. Na razie mam jeszcze na stanie inne produkty, ale to pewnie będzie pierwsze serum jakie sobie kupię po wyczerpaniu zapasów.

To było chyba wszystko co na razie mam na swojej liście marzeń. Oczywiście są na niej jeszcze jakieś drobiazgi, ale je staram się realizować na codzień.

A jakie są Wasze wymarzone prezenty?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger