-->

Kupuj taniej z Tipli.pl

Święta, oferty promocyjne, wyprzedaże posezonowe mogą bardzo uszczuplić nasze finanse, ale jeśli ktoś trochę poszuka w internecie to może trafić na ciekawe oferty cashback. Ja korzystam z kilku z nich i uważam, że najciekawszą w tym momencie propozycję prezentuje portal Tipli.pl. W tym poście opowiem Wam co właściwie robi ten portal i dlaczego warto z niego korzystać.Opcja cashback oznacza, że za każde zrobione zakupy dostajemy zwrot na konto w kwocie określonej przez dany sklep. Czyli na przykład sklep mający umowę z Tipli oferuje 10% cashbacku. Robimy zakupy za 100 złtych i z tego 10 wraca na nasze konto.

Tipli oferuje bardzo szeroku zakres sklepów, w których możemy uzyskać zwrot części środków na konto. Na pewno bardzo wiele osób ucieszy, że jedną z opcji jest Allegro, co daje nam szeroki wybór rzeczy do zakupów. Na liście Tipli są też trzy największe sieci drogerii w Polsce, co pozwala nie tylko na skorzystanie ze zwrotów, ale bez pośrednio przez stronę Tipli przejrzenie co na przykład w danym tygodniu oferuje gazetka Hebe.Ja właśnie robię u nich kolejne zakupy i tym razem padło na drogerię Ekobieca oraz Zooplus (koty piszczą z głodu). Dokonuję tego w trzech prostych krokach:

1.Rejestruję się na portalu Tipli.pl . Rejestracja jest darmowa, chyba że wybieramy konto Premium, wtedy to koszt 100 PLN rocznie.
2.Szukam sklepu z oferty którego chcę skorzystać i klikam w nią. Tipli przekieruje mnie na stronę danego sklepu.
3. Robię zakupy i do 48 godzin czekam na zwrot środków na konto. Prawda, że proste?Jednak zwrot środków to nie wszystko co oferuje nam Tipli.pl. To również aktualne informacje o różnych trwających promocjach. A czy jest coś lepszego niż kupić produkt w promocji i jeszcze dostać zwrot części środków na konto? To jakby promocja w promocji!

Dla mnie ten portal wyróżnia się tym, że przynajmniej w moim przypadku, prezentowana oferta sklepów to te z których bardzo często korzystam zarówno ja, jak i moi bliscy. Mogę kupić kosmetyki, zamówić prezenty dla dzieci, jedzenie dla kotów czy ucieszyć Męża, że za zakupy w markecie budowlanym zapłacimy trochę mniej. I nie jest to w żaden sposób skomplikowane.

A Wy korzystacie z opcji cashback? Znacie Tipli?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger