-->

Inspiracje blogowe z 2018

Rok 2018 był dla mnie czasem bycia obserwatorem niż aktywnym uczestnikiem blogosfery. Wpisów pojawiało się mało i na ten moment ciężko mi powiedzieć czy to się zmieni, bo przy dwójce aktywnych urwisów, trzech kotach i Szanownym Małżonku czasem nie wiem jak się nazywam o blogowaniu nie wspominając. Dodatkowo niedługo czeka mnie powrót do pracy na etat i jak znam swoje szczęście to od razu dostanę jakiś mega ciężki projekt. Lubię wyzwania, więc to mi pasuje. Bardziej martwi mnie ogarnięcie domu i perspektywa tego, że w mojej pracy wcale nierzadko zdarzają się podróże. Rozłąka z bliskimi to jedno, ale od kiedy dzieci są na świecie to bardziej myślę o bezpieczeńswie, a jak wiadomo loty samolotem i dłuższe podróże wiążą się z ryzykiem. Planuję wykupić sobie lepsze ubezpieczenie i robię wywiad środowiskowy odnośnie firm, które w razie czego pomogą zdobyć jak najkorzystniejsze odszkodowanie. Na razie znalazłam kilka, jak na przykład gdańska Kompensja, która ma świetne opinie. Ja szukam czegoś na terenie Łodzi, więc jak możecie polecić to dajcie znać.
Wspomniałam wcześniej o dzieciakach i o tym, że wcale nie jest łatwo sobie wszystko zorganizować przy dwójce ( a ja stuknięta myślę o trzecim). Bardzo lubię róznego rodzaju plannery, organizery itd., ale szukałam też kogoś kto pooże i pewne rzeczy poukładać i trafiłam na Olę Budzyńską, czyli Panią Swojego Czasu. Ola ma duże doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, obecnie ma swoją firmę, która zarówno dostarcza artykuły twarde (plannery, fiszki itd.) ale też szkolenia. Ola prowadzi świetne webinary, poniedziałkowe Kawy z Budzyńską oraz grupę na Facebooku. Mówi wprost, nie ściemnia i promuje nie tylko zarządzanie czasem, ale też świadome budowanie pozycję kobiety w biznesie. Chcecie poczytać to wpadnijcie na https://www.paniswojegoczasu.pl/.

FAK of the Year

Dzieci to też żywienie i w tej kwestii totalnie rok należał do Doktor Ani. Ja siedzę głównie na jej Instagramie, ale bloga też czytam i podoba mi się jej podejście. Nie ma ściemy, ale nie ma też fanatycznego podejścia do zdrowego żywienia. Ulubione hasło to "To zależy". Dzięki Ani saa staram się zmienić swoje nawyki żywieniowe, ale też wpajam dobre podejście moim dzieciom. Zamiast słodkich batoników dostają te z suszonych owoców i orzechów i to tez niezbyt często. A kiszyn kebydż i kiszyn kiukamba goszczą u nas na stole bardzo często. A ja odkryłam że kawę bez cukru dam radę wypić, a słodkie babeczki to robię do kąpieli. Czyatnie o dobrych nawykach warto zacząć tu https://doktorania.pl/.Kolejną osobą która mnie inspiruje zasadniczo już od 2017 jest Dominika Dzikowska. Kiedyś szukałam jakichś pomysłów na zdjęcia na Instagram i trafiłam na bloga Dominiki a później na jej grupę na Facebooku. Później to już poszło szybko jeden krus fotografii, potem kolejny, ogromna ilość webinarów, live'ów i sama widzę jak ogromny postęp zrobiłam w tej dziedzinie. Jak tylko Dominika wypuści coś dla średniozaawansowanych to kupuję w ciemno. Cieszy mnie to niezmiernie, bo komplementy słyszę od bardzo wielu osób, a tak naprawdę to kursy i bycie w grupie Dominiki to po prostu czysta przyjemność.
Wejdźcie w moje stare posty a zobaczcie te z 2018 to sami zobaczycie różnicę. A jeśli chcecie dowiedzieć się więcej to wpadnijcie na grupę Kobieca Foto Szkoła, na stronę https://kobiecafotoszkola.pl/ lub chociaż wpiszcie sobie #kobiecafotoszkola na Instagramie.


Na koniec o kimś, kto jest dla mnie poradnikiem w kwestiach makijażowych, czyli Agnieszce z bloga aGwer. Jeśli zastanawiam się czy kupić jakiś produkt makijażowy to zawsze najpierw wpadam na bloga Agi. Mnóstwo projektów kupiłam z jej polecenia i jeszcze na żadnym się nie zawiodłam. Dzięki kupieniu pędzli od Zoevy praca z cieniai stała się dużo łatwiejsza.
Agnieszka ma na blogu nie tylko świetne recenzje i makijaże, ale też sporo porad z zakresu blogowania oraz fotografii. Jeśli chcecie doszkolić się w tym zakresie , to zdecydowanie polecam Wam jej bloga i przepiękny Instagram.

To by było na tyle moich inspiracji z 2018 roku. Oczywiście pojawiło się ich jeszcze kilka, ale te cztery damy dały mi najbardziej do myślenia i namocniej zmotywowały do działania.
A Wy znacie je? Czy macie jakieś inne osoby, które Was inspirowały i macie ochotę mi je polecić?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger