-->

Wiosenna wishlista

Zima szczęśliwie już za nami i mam szczerą nadzieję, że nie wróci, bo z chęcią pozbędę się ciągłych chorób z domu. Zresztą nie tylko u mnie taka sytuacja, bo u mojej przyjaciółki podobnie, a wręcz bym powiedziała, że gorzej. Wydawałoby się, że zwykłe zapalenie oskrzeli, a ciągnęło się miesiącami i finalnie okazało się zupełnie czymś innym. Jestem ciekawa czy w takiej sytuacji przysługują jakieś odszkodowania za błędy medyczne, bo jeśli tak byłoby znakomicie. Sama nie miałam tego typu problemów, raczej jako córka lekarza, byłam po drugiej stronie barykady. Sądzę, że u nas jeszcze takiego szału nie ma, ale ludzie są coraz bardziej świadomi swoich praw i potrafią dochodzić ich w sądzie.

A co ja bym zrobiła, gdyby zjakiegoś powodu mi takie odszkodowanie wpadło? Pewnie poszłabym na zakupy i uzupełniła moją wiosenną wishlistę. Na razie na szczęście nie mam żadnych problemów zdrowotnych, więc wishlista będzie realizowana ze środków bieżących. A co sie na niej znajduje?1.Palety Colourpop

Zachorowałam na te palety choć mam całą masę innych. Oczywiście najbardziej podobają mi się te bardzo kolorowe, jednak jeśli już się zdecyduję to pewnie wybiorę coś bardziej prakycznego. Zresztą jestem obecnie na etapie czyszczenia moich zapasów i będę starała się tego trzymać.


2.Jasna kurtka

W tym przypadku mocno się zastanawiam, bo z jednej strony jasna kurtka jest dość niepraktyczna, zwłaszcza przy dzieciach a z drugiej coraz bardziej podobają mi się pastele. To pewnie kwestia wieku i fakt, że jasne kolory przyjemnie rozświetlają twarz. Ciemne kurtki mam i chciałabym coś jaśniejszego i może bardziej eleganckiego, więc może to jednak będzie trencz? Sama jeszcze do końca nie wiem.


3.Jeansy z wysokim stanem

W drugiej ciąży przybrałam mniej niż w pierwszej, ale zrzucić tego jakoś nie mogę, więc większość moich jeansów jest za mała. Muszę mieć coś do chodzenia do pracy i szukam jakichs fajnych jeansów z podwyższonym stanem. Mierzyłam takie w Orsayu, ale ich model nie wyglądał na mnie dobrze. Jeśli możecie coś polecić to bardzo proszę.


4.Sukienki

Tutaj podobnie z jeansami, już się w wiele nie mieszczę, a w za ciasnych chodzić nie będę. Mam sporo letnich sukienek, ale szukam czegoś na obecną porę roku i ewentualnie wczesną jesień. Co do kolorów to z jednej strony dobrze by było mieć coś stonowanego, a z drugiej ja lubię mocne barwy.


5.Półbuty

Mój poprzedni model już się nie nadaje do noszenia, a lubię półbuty za ich uniwersalność. Szukam raczej ciemnych kolorów, ale jak coś jasnego wpadnie mi w oko to na pewno nie pogardzę. Wolałabym jakiś wiązany model, ale jak nic innego nie znajdę to kupię te zdjęcia.


6.Biżuteria

W tym roku mam 35 urodziny i planuję poprosić rodzinę o biżuteryjne prezenty na tą okazję. Szukam czegoś klasycznego ze złotem, ale mam też wielką ochote na bardzo bogatą Kolekcję Szekspirowską w Kruku.

To by było na tyle moich życzeń. Pokrywa się coś z Waszymi planami? Albo możecie mi coś polecić?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger