-->

Czas na śluby, komunie, chrzty

Koniec kwietnia i początki maja to dość klasyczny sezon weselny oraz komunijny. Wybór prezentów na te dwie okazje to jedno z najczęściej wyszukiwanych zagadnień w sieci. Ile razy zdarzyło się Wam zastanawiać co by tu kupić albo dla małego komunisty albo dla młodej pary? O ile w przypadku dość bliskich rodziny bądź pełnienia funkcji chrzestnych dość często dostaniemy podpowiedzi od rodziców bądź od samych przyszłych małżonków, to kiedy nasze relacje są dość luźne to wtedy wybór prezentu może być trochę trudniejszy.

Ja osobiście uważam, że prezent powinien być przemyślany , ale też nie może rujnować naszego budżetu. Na obecną chwile nie mam w bliskiej rodzinie przyszłych komunistek, ale gdyby takie były to po konsultacji z rodzicami zapewne postawiłabym na kolczyki srebrne. To dość bezpieczny i przydatny prezent. Dla małej dziewczynki wybrałabym jakieś sztyfty z ładnym wzorkiem. Uważam, że sztyfty są bezpieczniejsze dla mniejszych dzieci, bo nie powinny o nic zaczepić. Do kolczyków można dołączyć jakąś ładną szkatułkę na biżuterię i mała dama będzie na pewno zachwycona.A co dla mniejszych dzieci na chrzciny? Mój starszak na chrzciny dostał małą srebrną ikonę i moim zdaniem to bardzo miły prezent. Jeśli będzie chciał to kiedyś będzie mógł powiesić ją sobie w pokoju bądź postawić na biurku. Nie jestem wielką fanką kupowania łyżeczek czy grzechotek srebrnych, bo moga nie przetrwać kontaktu z małymi rączkami.Największą zagadką jest co kupić dla nowożeńców. Część osób zaznacza wyraźnie, że w ramach prezentu oczekuje gotówki, część tworzy listy z prezentami ślubnymi. Jak ja brałam ślub to poprosiliśmy naszych znajomych i przyjaciół o prezenty, natomiast rodzinę o pieniądze. U nas sprawdziło się to bardzo dobrze, bo dostaliśmy to co chcieliśmy. A gdybym teraz brała ślub co by mi się spodobało jako prezent?


Na przykład takie podkowy ze zdjęcia powyżej. Ładna porcelana i to nie musi być od razu mega wypasiony serwis. Dużo bardziej podobaja mi się takie zestawy dla par typu dwie filiżanki i czajniczek. Cieszyłabym się też z albumu na zdjęcia bądź ciekawej ramki.

To są może dość sentymentalne prezenty, ale ja osobiście takie lubię. Rózne tego typu prezenty możecie znaleźć w sklepie internetowym Srebropol. Ja mam tam upatrzonych kilka drobiazgów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger