-->

Kreatywny prezent - puzzle na zamówienie

Lubicie puzzle? Ja mam kompletnego świra na punkcie puzzli, zarówno tych klasycznie płaskich , jak i tych 3D. Teraz czeka na mnie komplet na 6000 elementów, ale okazało się, że mój stół jest na to za mały. Przy dwójce dzieci i trzech kotach nie będę ryzykowała układania na podłodze, więc muszę pokombinować.
A co powiecie na puzzle z własnym zdjęciem? Ja ostatnio szukałam tego typu puzzli, bo mój Starszak stwierdził, że ma dość puzzli z bajkami i chce coś nowego. Dla pięciolatka ciężko mi było znaleźć puzzle, które nie są z jakimiś bohaterami kreskówek, więc zaczęłam szukać firmy, która może wykonać puzzle ze zdjęcia i to w różnych formatach. I tak trafiłam na firmę Puzzle 4U, która wykonuje właśnie tego typu projekty.

Jaki mamy wybór? Puzzle od 50 do 3000 elementów, w woreczku bądź w kartoniku. Jest też opcja wyboru puzzli 150 elementów w kształcie serca. Powiem szczerze, że rozważam zakup właśnie tej opcji, a później oprawienia ich w ramkę. Dla dzieci można zakupić puzzle GIGA, czyli lepsze dla małych rączek i tak opcja jest dostępna w puzzlach 50 i 100 elementów.Zakup jest banalnie prosty. Wybieramy ilość elementów oraz to czy puzzle mają być w woreczku czy w kartoniku (różnica w cenie 1-5 PLN) oraz w ewentualnych uwagach wpisujemy czy zdjęcie ma być retuszowane. Tak, ta opcja też jest dostępna i można usunąć efekt czerownych oczu, wyostrzyć zdjęcie czy też zrobić z niego kolaż. Po tych czynnościach jesteśmy przenoszeni do kreatora puzzli, gdzie wybieramy zdjęcie. Banalnie proste, prawda?Do wyrobu puzzli jest wykorzystywana najwyższej jakości tektura ze specjalnym przeznaczeniem do tego typu wyrobów. Gwarantuje ona, że puzzle z własnym zdjęciem przetrwają długo i nie zaczną się nam rozpadać. Nadruk również jest bardzo trwały, a przy tym ekologiczny.

Ja rozważam zakup takich większych puzzli dla moich chłopaków, ale też myślę nad zakupem takich dużych na 3000 elementów dla mnie i Męża, bo w tym roku stuknie nam 15 lat razem i zastanawiam się nad jakimś niebanalnym prezentem. Pewnie na Facebooku będę Was pytać , które zdjęcie będzie do tego najlepsze.

A póki co, pewnie na razie zamówię puzzle ze zdjęcia powyżej? Co myślicie?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger