-->

Już niedługo urodziny...

Już niedługo, bo zaledwie za dwa miesiące będę obchodzić kolejne urodziny. I to nie byle jakie, ale 35 lat mi stuknie. Dla niektórych trzydziestka to taka magiczna granica, dla mnie to właśnie 35 lat. Od lipca koniec z owocowymi motywami i kucykiem. Jedynie poważne garsonki i staranny koczek. Taki żart, bo w moim przypadku to raczej niemożliwe.

Jak urodziny to wiadomo, że będą jakieś prezenty Ja się tam nie będę ograniczać i dzisiaj prezenty na bogato.Sesja zdjęciowa

To prezent ode mnie dla mnie. Mam już mniej więcej koncepcję, mam świetną fotograf, która zgodziła mi się to wykonac, pozostaje tylko dogadać termin. I mała zagadka dla Was: jak sądzicie, jaką sesję będę chciała mieć?


Biżuteria

Ja kocham błyskotki i już wiem, że od mojej Mamy na tak zwane okrągłe i półokrągłe urodziny będę dostawała biżuterię. Dla samej siebie zastanawiam się nad kupnem jakieś ładnej bransoletki, takiej bardziej eleganckiej, bo takich fikusnych mam dość sporo. Ostatnio urzekły mnie bransoletki Swarovski. Mocno się błyszczą i idealnie by pasowały do mojego zegarka.

źródło:cyfrowe.pl

Aparat fotograficzny

Już wiem, że chcę bezlusterkowca i pewnie będzie to jakiś Olympus Pen. Nie jest to mała inwestycja, ale Babcia coś wspominała, że się dołoży, więc może jakoś dam rade. Mój kompakt daje całkiem niezłe zdjęcia i możliwości, ale chciałabym coś lepszego.


Zestaw kosmetyków

Tutaj mam chyba największy problem, bo sama do końca nie wiem co bym chciała. Z jednej strony zarówno makijażu, jak i pielęgnacji mam bardzo dużo, a z drugiej było fajnie coś nowego mieć. Zdecydowanie wolałabym makijaż i juz byłam gotowa zainwestować sama dla siebie w Urban Decay i te cuda z gry o tron, ale jakoś mnie jednak nie porwały. Niezmiennie od dłuższego czasu zachwyca mnie Colourpop i chyba w końcu pora zaszaleć.


Spersonalizowana bluzka

Kobieca Foto Szkoła to wręcz kopalnia super zdolnych kobiet i jedną z nich jest Ola z Everywear.pl. Przyglądam się jej dokonaniom od dłuższego czasu i mam ochotę na któryś z jej projektów lub polecenie swojego własnego. Zresztą sami zobaczcie jej projekty, to nie bedziecie mogli oderwać wzroku.

To jak na razie wszystkie moje ( materialne) życzenia na urodziny. Tych niematerialnych też trochę jest, ale o tym może kiedy indziej.

Czy coś z mojej listy przypadło Wam do gustu?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger