-->

Wishlista na jesień/zimę

Zmiana pór roku to dla mnie zawsze okazja do stworzenia wishlisty na moje zakupy. Najczęściej są to zakupy kosmetyków bądź odzieży, ale zdarza się, że wybieram też jakieś akcesoria fotograficzne bądź książki. Jeśli jesteście ciekawi jakie są moje plany w tym sezonie to zapraszam do dalszego czytania.

Biżuteria

Ostatnio rzadko kupuję sobie jakąś biżuterię, ale ostatnio stwierdziłam, że warto uzupełnić swoje zapasy. Jednak nie planuję na nie wydać majątku, więc szukałam czegoś w miarę ekonomicznego. Z pomocą przyszła mi hurtownia biżuterii Yvon, która w swojej ofercie ma wiele interesujących produktów. W szczególności do gustu przypadły mi bransoletki w różnych kolorach oraz kolorowe wisiorki, które mogą ciekawie wyglądać na zdjęciach. Warto sprawdzić ofertę tej hurtownii, bo można się zaopatrzyć w różne interesujące drobiazgi.


Kosmetyki

W tej sekcji nie planuję bardzo szaleć, bo mam naprawdę ogromne zapasy, a jeszcze kilka zamówień do mnie zmierza. W szczególności odpuszczam jakiekolwiek kosmetyki pielęgnacyjne, bo mam ich zdecydowanie za dużo. Z tego powodu w tym roku chyba odpuszczę kalendarze adwentowe, może tylko skuszę się na Chillbox.
Planuję zrobić jakieś zakupy w okolicy Świąt, bo Sephora ma mieć jakąś super ofertę dla posiadaczy karty Gold.
poza tym spełniłam swoje małe marzenie i zamówiłam w końcu coś z Colourpop. Kuszą mnie jeszcze cienie z Glamshopu, ale to chyba musi trochę poczekać.

glamshop.plOdzież

Ostatnio zrobiłam już kilka zakupów ubrań, czyli potrzebnych mi sweterków i spódnic. Przed zrobieniem kolejnych zakupów muszę zrobić konkretny przegląd szafy i wtedy zdecyduję czy faktycznie jest mi coś potrzebne.
Na pewno muszę sobie kupić jakieś fajne buty na okres jesienny i początek zimy, bo moje obecne mają niestety już zbyt wytarte podeszwy. Pewnie poszukam czegoś w Renee albo Deezee.


Akcesoria i książki

Jeśli chodzi o tą kategorię to z chęcią bym uzupełniła swoje zapasy foto o lampę i jakieś wiszące tło, ale nie wiem czy już w tym roku się na to zdecyduję.


Książkowo też się trochę zaopatrzyłam w tematykę foto. Myślę też nad ebookami wydanymi przez Fashionelkę, ale jestem ciekawa czy jest to opłacalne. Mieliście może jej katalogi hashtagów? Polecacie je?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2016 Perfect Foundation , Blogger